20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ ۰۹:۱۶:۴۴
کد مطلب:  688914
اجرای ویژه برنامه‌های هفته ملی کودک/ معرفی دبیر هفته ملی کودک

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، بر اجرای برنامه های ویژه هفته ملی کودک تاکید کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، فاضل نظری، اظهار کرد: برپایی برنامه‌های هفته ملی کودک فرصت مناسبی است که علاوه بر جلب نگاه و توجه همه قشرهای جامعه نسبت به کودکان و حقوق انسانی و قانونی آنان، زمینه‌های هم‌فکری، تعامل و هم‌افزایی تمامی نهادها و وزارت‌خانه‌های مرتبط با این حوزه را فراهم آورد.

 

وی افزود: باید با بهره‌مندی از ظرفیت مشارکت دستگاه‌های اجرایی، فرهنگی، هنری، آموزشی و اجتماعی و همچنین همکاری ارزشمند سازمان‌های مردم‌نهاد و فعالان حوزه کودک و از رهگذر برگزاری این رویداد ملی به ویژه آیین روز جهانی کودک (16 مهر) با رعایت سیاست‌ها و جایگاه فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در جامعه و طراحی فعالیت‌های جذاب، آموزنده و مورد علاقه کودکان و خانواده‌ها با ملاحظه اقتضائات بومی مناطق در سراسر کشور در مسیر اهمیت‌بخشی به پرورش و مهارت‌آموزی آینده‌سازان ایران اسلامی قدم‌های موثری برداشته شود.

 

نظری تصریح کرد: ویژه برنامه‌های هفته ملی کودک از 14 تا 20 مهر 1397 در تهران به میزبانی مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب، همچنین مراکز فرهنگی هنری سراسر کشور برگزار خواهد شد.

 

گفتنی است؛مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همچنین در حکمی حامد رهنما را به عنوان دبیر هفته ملی کودک منصوب کرد. هم اکنون رهنما، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون است.

به اشتراک بگذارید :