20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ ۰۹:۳۳:۵۰
کد مطلب:  687905
به مناسبت هفته دولت انجام پذیرفت;
چهار پروژه آموزشی شهرستان ملکان کلنگ زنی و به بهره برداری رسید

با افتتاح مدرسه سه کلاسه خیرساز"برادران قاسم زاده" روستای کوره بلاغ شهرستان ملکان ، " مدرسه شش کلاسه در روستای قشلاق" ، "مدرسه شش کلاسه خیر ساز در روستای عباس آباد" و" مدرسه 4کلاسه خیر ساز در روستای آقمنار" کلنگ زنی شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از ملکان، مراسم افتتاح مدرسه خیر ساز "شهید کلانتری  روستای کوره بلاغ" با حضور خدادادی نماینده،خانی فرماندار،کسایی مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان ، نیکجومدیر آموزش و پرورش شهرستان  ملکان و سایر مسئولین شهری به مناسبت گرامیداشت هفته دولت افتتاح شد.

این مدرسه سه کلاس دارد و در زیربنای ۱۵۰ متر مربعی و با هزینه 200میلیون تومانی توسط "برادران قاسم زاده"در مدت یکسال احداث شده است.
به گفته حمید نیکجو  مدیر اداره آموزش وپرورش شهرستان ملکان  تجهیز و سیستم گرمایشی این مدرسه توسط این خیر بزرگوارهزینه شده است.
یادآور می شود: همزمان با این طرح کلنگ زنی مدرسه شش کلاسه در روستای قشلاق، مدرسه شش کلاسه خیر ساز  در روستای  عباس آباد و مدرسه 4کلاسه خیر ساز  در روستای آقمنار به زمین زده شد.

ملکان یکی از شهرهای جنوب‌غربی استان آذربایجان شرقی و مرکز شهرستان ملکان  است و اولین شهر پیشرو در مدرسه سازی با مشارکت خیرین در کشور محسوب می شود.

 

 

به اشتراک بگذارید :