21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ ۱۱:۴۴:۰۲
کد مطلب:  687285
همزمان با هفته دولت و با حضور استاندار تهران:
مجموعه خیری آموزشی، فرهنگی و ورزشی اولیاء شیرازی افتتاح شد

همزمان با هفته دولت و با حضور مسئولین استانی و شهری مجموعه خیری آموزشی، فرهنگی و ورزشی اولیاء شیرازی منطقه کهریزک افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، همزمان با گرامیداشت هفته دولت با حضور مقیمی استاندار تهران، فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری، توکلی بخشدار کهریزک، افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک، اعضای شورای اسلامی شهر باقرشهر و دیگر مسئولین، مجموعه خیری آموزشی، فرهنگی و ورزشی اولیاء شیرازی افتتاح شد.

براساس این گزارش مجموعه خیری آموزشی، فرهنگی و ورزشی اولیاء شیرازی شامل سه فاز تجاری و آموزشی، سالن ورزشی چند منظوره واستخر می باشد که در این مراسم فاز اول و سوم شامل تجاری و آموزشی و همچنین استخر افتتاح گردید.

در ادامه این مراسم مسئولین، از دیگر پروژه های عمرانی در حال ساخت منطقه کهریزک بازدید به عمل آوردند و پیرامون برنامه ها و فعالیت های عمرانی صورت گرفته به گفتگو پرداختند.

گفتنی است، این مجموعه با مشارکت های دولتی و همت خیرین احداث گردیده است که نیازهای آموزشی و ورزشی منطقه را مرتفع خواهد کرد.

به اشتراک بگذارید :