14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ ۰۹:۰۵:۰۶
کد مطلب:  686469
بهره برداری از شش پروژه عمرانی آموزش و پرورش خسروشاه بمناسبت هفته دولت

شش پروژه عمرانی آموزش و پرورش خسروشاه با حضور فرماندار شهر تبریز به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از خسروشاه، در چهارمین روز از هفته دولت با حضور راستگو فرماندار و رضا منش معاونت عمرانی فرمانداری شهرستان تبریز و مسئولین بخش و آموزش و پرورش، شش پروژه ی عمرانی آموزش و پرورش منطقه خسروشاه با هزینه ای بالغ بر چهارصد و بیست میلیون تومان افتتاح شد.

درمراسم افتتاحیه این پروژه ها که بصورت نمادین در دبستان امینه صادقی اسفهلان با حضور مدعوین و مسئولین شهرستان و بخش برگزارشد، راستگو فرماندار شهرستان تبریز با اشاره به نقش خیرین و مشارکت موثر آنها در عمران و آبادی مدارس ، معرفی و شناساندن فعالیت های خیرین را مهم دانست و بر فراهم نمودن زمینه ی مشارکت آنها در کمک به ایجاد اشتغال و کار آفرینی تاکید کرد.

همچنین پورشریف رئیس اداره آموزش و پرورش با تبریک هفته دولت و ولادت حضرت امام هادی(ع) با بزرگداشت نام و یاد خیر مدرسه ساز دکترحاج حبیب صادقی و خانواده صادقی اسفهلانی، وجود مدارس خیر ساز و ممتاز منطقه را مدیون همکاری و مشارکت خیرین مدرسه ساز دانست و از نقش مردم دراین زمینه و مشارکت آنها تجلیل کرد.

پورشریف رئیس اداره د رادامه با تقدیر از مشارکت دهیاری و شورای اسلامی اسفهلان دربهسازی و عمران مدارس ، خواستارمشارکت آهمه خیرین در ارتقای کیفیت آموزش و پرورش و مدارس شد.

پروژه ها ی عمرانی افتتاح شده شامل  توسعه و احداث سرویس بهداشتی قلم چی، رنگ امیزی و زیبا سازی مدرسه ربانی شیرازی، رنگ امیزی و جدول گذاری دبستان شایسته قره تپه ،بهسازی ابخوری دبیرستان شهید محلاتی، رنگ امیزی دبستان ولیعصر بارانلو و اسفالت محوطه دبستان امینه صادقی اسفهلانی بود.

 

به اشتراک بگذارید :