24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ ۱۰:۳۷:۳۶
کد مطلب:  685943
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
آغاز رقابت‌های علمی- تخصصی معلمان مرد تربیت‌بدنی کشور در اردبیل

معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران، از آغاز رقابت‌های علمی- تخصصی معلمان مرد تربیت‌بدنی کشور در اردبیل خبر داد.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط‌عمومی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد رحیم  معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران، در تشریح این خبر گفت :  رقابت‌های علمی- تخصصی معلمان مرد تربیت‌بدنی کشور در اردبیل در دو مرحله علمی و عملی آغاز شد که در بخش علمی، آزمون و در بخش عملی این دوره از رقابت‌ها مواد مهارتی و آمادگی جسمانی برگزار خواهد شد.

 

وی با اشاره به اینکه، تیم ورزشی شهرستانهای استان تهران متشکل از 6ورزشکار و به سرپرستی اسماعیل حسن پور به این دوره از رقابت‌ها  ، اعزام گردیده است ، اظهار داشت: بخش علمی این رقابت‌ها بر اساس منابعی که دراختیار دبیران تربیت‌بدنی قرار گرفته است طراحی شده و در بخش عملی نیز در دو حوزه مهارتی و آمادگی جسمانی و 9 رشته ورزشی برگزار می‌شود.

رحیم با تاکید بر اینکه بخش علمی این رقابت ها از 40 امتیاز و بخش عملی آن از 60 امتیاز برخوردار می باشد، تصریح کرد: این دوره از رقابت ها به منظور فراهم کردن فضایی مناسب برای رقابت سالم و سازنده، بهبود سطح آمادگی جسمانی، حرکتی و مهارت های ورزشی معلمان تربیت بدنی و ارتقاء سطح علمی و به روز شدن آنان در ارائه خدمات به جامعه دانش اموزی برگزار می گردد.

گفتنی است، در این دوره از رقابت های علمی - تخصصی معلمان تربیت بدنی 226 نفر از دبیران مرد درس تربیت‌بدنی منتخب استان‌ها  شرکت دارند.

 

 

به اشتراک بگذارید :