0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ ۰۹:۵۲:۲۰
کد مطلب:  683274
پانزدهمین دوره اردوی دانش آموزان مرز نشین شرق کشور
خراسان رضوی میزبان 300 دانش آموزان مرز نشین شرق کشور

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در آیین افتتاحیه پانزدهمین دوره اردوی دانش آموزان پسر مرزنشین شرق کشور عنوان کرد

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی قاسمعلی خدابنده مدیر کل این سازمان در آیین افتتاحیه پانزدهمین دوره اردوی دانش آموزان پسر مرزنشین شرق کشور عنوان کرد : برگزاری اردوهای دانش آموزی از این جهت حائز اهمیت است که به برقرای عدالت آموزشی کمک می کند ودر واقع نوعی فعالیت تکمیلی برای فرآیند تعلیم و تربیت که در طول سال تحصیلی اتفاق افتاده است محسوب می گردد.

وی افزود : از طرف دیگر برگزاری این اردوها زمینه های یک فرصت یادگیری جدید را فارغ از مدرسه و برنامه های روز مره برای یادگیری مهارت های زندگی،  ایجاد ارتباط، کمک به همنوع و کارهای تیمی فراهم می سازد.

خدابنده با اشاره به ارتباطات گسترده در دنیای امروز گفت : در دنیای امروز مرزها مثل گذشته کارکرد خود را ندارند و به نوعی اختلاط فرهنگی رخ داده است اما با این حال برماست که همچون عزیزان مرز نشین از حدود کشور پاسداری کنیم و هویت انقلابی و ملی خود را بیش از پیش تقویت کنیم چرا که این امر تاثیر گذاری ما را در منطقه افزایش خواهد داد.

قابل ذکر است پانزدهمین دوره اردوی ملی دانش آموزان مناطق مرزی شرق کشور با حضور 300 دانش آموز از 9 استان خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، گیلان، گلستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، فارس و مازندران به میزبانی اردوگاه شهید رجایی باغرود نیشابور از 29 مردادماه لغایت دوم شهریور ماه برگزار می شود.

 

به اشتراک بگذارید :