1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ ۰۹:۳۰:۱۴
کد مطلب:  683236
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
تقدیر مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از عوامل برگزاری سی و ششمین جشنواره فرهنگی هنری دانش آموزان

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پیامی از عوامل برگزار کننده سی و ششمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان برگزیده سراسر کشور تقدیر کرد.

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،در متن پیام تقدیر مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران آمده است:

خداوند بزرگ را شاکرم که در مجموعه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با همکارانی صدیق وبا گامهایی محکم و استوار، در راه اعتلای پرچم علم و فرهنگ این سرزمین همگام و همقدم شده ام .

بی شک نقش فرهنگ و هنر در ثبت و ماندگاری هر ملتی بر گستره تاریخ بر هیچ کس پوشیده نیست و گذر زمان به خوبی نشان داده است ملت هایی در عرصه تاریخ به مانایی رسیده اند که فرهنگ و تمدنی غنی و هنری ماندگار را به یادگار گذاشته اند .

امروز که ایران اسلامی در ریل توسعه و پیشرفت در حال حرکت است ،بی شک نقش آموزش و پرورش در میراث داری از این فرهنگ و تمدن عظیم بیش از پیش مشهود است ، و این میسر نمی شود جز با کاشت بذر توانمندی ، خودباوری و امید و  نشاط دردل مدرسه و در میان دانش آموزان و آینده سازان میهن اسلامی .

یقینا مجهز کردن دانش آموزان به سلاح فرهنگ و هنر ، کشف و بروز استعدادها ، ایجاد روحیه خودباوری و اعتماد به نفس و مهارت آموزی از رسالت های بزرگی است  که وزارت آموزش و پرورش در برگزاری جشنواره های فرهنگی هنری دنبال می کند و شهرستان های استان تهران امسال افتخار آن را داشت که میزبان بیش از 2 هزار نفر از دانش آموزان منتخب و برگزیده کشور در این حوزه باشد .

کاری سخت و پرتلاش در برقراری فضایی پرنشاط ، ایمن ، سالم و آموزنده که به حمد و قوه الهی با برنامه ریزی دقیق و مدیریت هوشمندانه همکاران محترم این اداره کل به خوبی پشت سر گذاشته شد و لحظاتی ناب و به یادماندنی را برای دانش آموزان منتخب این سرزمین به ارمغان گذاشت .

در همین جا بر خود لازم می دانم از زحمات ارزنده و تلاش شبانه روزی و بی شائبه کلیه همکاران دلسوز این مجموعه که با صبوری ، ابتکار عمل و گشاده رویی میزبان فرزندان منتخب این سرزمین بودند تقدیر نمایم و صحت ، سلامت و توفیقات روز افزون همگی را از درگاه خداوند منان طلب نمایم.

                                                                                           عبدالرضا فولادوند

                                                                        مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

 

 

به اشتراک بگذارید :