24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ ۰۶:۲۱:۰۰
کد مطلب:  683045
مدیر کل فرهنگی و هنری اردوها و فضاهای پرورشی خبر داد؛
سال آینده جشنواره فرهنگی و هنری بار دیگر در تهران و به میزبانی شهرستان های استان تهران برگزار می شود

مدیر کل فرهنگی و هنری اردوها و فضاهای پرورشی گفت: با تصمیم‌ کمیته فنی این جشنواره، مقرر شد سی و هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان سراسر کشور سال آینده در تهران و به میزبانی شهرستان های استان تهران برگزار شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش،علی رمضانی دبیر کل سی و ششمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان سراسر کشور در اختتامیه این جشنواره در بخش دختران که هم اکنون در اردوگاه شهید باهنر در حال برگزاری است، از عوامل اجرایی، فنی و دبیران بخش های مختلف این جشنواره قدردانی   کرد و گفت: روز گذشته در جلسه فنی این جشنواره تصمیم بر این شد که سال آینده نیز جشنواره فرهنگی و هنری با برنامه کیفی تر به همت شهرستان های استان تهران بار دیگر در اردوگاه شهید باهنر برگزار شود.

 

وی افزود: زمانی عده ای تردید ایجاد کرده بودند که آیا برگزاری این جشنواره نیاز است یا خیر، اما وزیر آموزش و پرورش و معاون پرورشی این وزارتخانه تاکید کردند که اولویت وزارت آموزش و پرورش توسعه فعالیت های هنری و فرهنگی است و مطمئن باشید اگر تاخیر نمی انداختند، میزان مشارکت دانش آموزان بیشتر از این ها  بود.

 

وی ادامه داد: آنچه که ایران را ایران ساخت، هنر و ادب است. مسولیت سنگین و بزرگی بر عهده شما دانش آموزان گذاشته شده و این مسئولیت مهارت، کارآموزی و ایجاد نشاط و شادی در دل مدارس است.  از وزارت آموزش و پرورش درخواست دارم که توجه ویژه ای به حوزه فرهنگ و هنری داشته باشد چرا که جوانان نشان دادند به خوبی از عهده این مسئولیت بر می آیند و مستحق این توجه هستند.

به اشتراک بگذارید :