28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ ۱۳:۳۵:۱۲
کد مطلب:  682905
دبیر ستاد پروژه مهر استان اصفهان :
فلسفه پروژه مهر جلوگیری از کارهای موازی و کاهش هزینه و ارائه خدمات بهتراست

مسعود حمیدی : هماهنگی برون سازمانی برای ایجاد امنیت برای دانش آموزان و خانواده های آنان از اولویت های آموزش و پرورش استان است .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان مسعود حمیدی مشاور اجرایی مدیرکل آموزش و پرورش استان و دبیر ستاد پروژه مهر؛ در جلسه شورای پروژه مهر که باحضور سایر دستگاه ها در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد اظهار کرد : ایجاد فضای مناسب برای شروع سال تحصیلی جدید از اولویت های پروژه مهر در سالهای گذشته بوده و امسال نیز می بایست مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

وی در ادامه گفت : پروژه مهر در کار گروه های مختلف ( از جمله کارگروه های تعمیر و تجهیز، ساماندهی، تایید صلاحیت ، نظارت و ارزیابی ، و اطلاع رسانی) در حال انجام است .

وی در ادامه تاکید کرد : هماهنگی برون سازمانی برای ایجاد امنیت برای دانش آموزان و خانواده های آنان از اولویت های آموزش و پرورش استان است .

دبیر ستاد پروژه مهر استان در ادامه گفت : 75 درصد سرویس مدارس مربوط به شهر اصفهان می باشد که همکاری و هماهنگی سایر دستگاه ها را در این زمینه می طلبد.

حمیدی فلسفه پروژه مهر را جلوگیری از کارهای موازی و کاهش هزینه و ارائه خدمات بهتر دانست.

وی در ادامه عنوان کرد : همزمانی شروع سال تحصیلی جدید با ایام محرم و هفته دفاع مقدس فرصتی بزرگی است که می باید مورد توجه قرار گیرد.

به اشتراک بگذارید :