0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ ۱۴:۳۰:۰۰
کد مطلب:  682103
رئیس جدید آموزش و پرروش خواف منصوب شد

مراسم تکریم " حسن امیری" مدیر سابق اداره آموزش وپرورش شهرستان خواف و معارفه " احمد قادری" مدیر جدید این اداره ظهر سه شنبه 23مردادماه 1397 در محل نمازخانه این اداره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی به نقل از شهرستان خواف،ظهر امروز مراسم تکریم و معارفه مدیران آموزش و پرورش خواف با حضورنماینده مردم شهرستان های خواف ورشتخوار،فرماندارشهرستان،روسای ادارات قطب شهید بروسنی ومیهمانان استانی در محل نمازخانه این مدیریت برگزار شد.

مصطفی اسدی معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در این جلسه خواف  را شهرستانی متفاوت عنوان کرد و افزود: کار در آموزش و پرورش خواف، به دلایل مذهبی و قومیتی ظرافت های خاص خودش را دارد.

در ادامه احمد قادری مدیر جدید آموزش وپرورش خواف به پتانسیل و ظرفیت های آموزش وپرورش شهرستان اعم از کسب تبه های برتر کنکور سراسری و رتبه های برتر کشوری و استانی در جشنواره های مختلف اشاره کرد و گفت: ما باید با تلاش و پشتکار دنباله روی این توفیقات در شهرستان بوده و بتوانیم مانند سابق پرچم شهرستان را در زمینه های مختلف علمی و پژوهشی به اهتزار درآوریم.

قادری در پایان مراسم از زحمات حسن امیری در دوران مدیریت اش در شهرستان تقدیر کرد.

گفتنی است قادری مدیر جدید اداره آموزش وپرورش شهرستان خواف فعالیت به عنوان مدیریت آموزشگاه شهید بخشی چاه زول، مسئول امورمالی سازمان دانش آموزی،معاون کانون فرهنگی تربیتی شهید کاظمیان و مسئول نمایندگی آموزش وپرورش بخش سنگان را در کارنامه خود دارد.

به اشتراک بگذارید :