0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ ۱۴:۴۹:۳۱
کد مطلب:  680939
خدابنده مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در همایش مدیران و معلمان شهرستان کاشمر با حضور وزیر آموزش و پرورش :
حل مشکلات آموزش و پرورش نیازمند ترسیم یک نقشه راه دقیق و مناسب است

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در جمع فرهنگیان و فرهیختگان شهرستان کاشمر عنوان کرد :توجه به اجرای سند تحول بنیادین ، تبدیل مدارس به محیطی شاد و امن برای دانش آموزان و ایجاد انگیزه برای مدیران مدارس ، معلمان و محصلین باید در دستور کار مدیران آموزش و پرورش باشد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی خدابنده مدیرکل این سازمان در همایش مدیران و معلمان شهرستان کاشمر که  با حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد عنوان کرد : با تلاش های صورت گرفته از سوی آموزش و پرورش و پیگیری دستگاه ها و مسئولین مرتبط با این حوزه ، خوشبختانه شرایط خوبی در تعلیم و تربیت شهرستان کاشمر حاکم است هرچند هنوز کمبودهایی داریم که به دنبال رفع آن ها هستیم. 

وی افزود :انگیزه بخشی به معلمان برای بهبود کیفیت عملکرد نظام تعلیم و تربیت به عنوان یکی از اولویت های وزارت آموزش و پرورش مطرح است.

خدابنده با بیان اینکه در یک بازه زمانی کوتاه نمی توان همه مشکلات آموزش و پرورش را حل کرد اما قطعا با ترسیم یک نقشه راه مناسب می توان این مشکلات را پشت سر گذاشت خاطر نشان کرد :توجه به اجرای سند تحول بنیادین ، تبدیل مدارس به محیطی شاد و امن برای دانش آموزان و ایجاد انگیزه برای مدیران مدارس ، معلمان و محصلین باید در دستور کار مدیران آموزش و پرورش باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در پایان گفت :در استان خراسان رضوی برنامه ریزی هایی را برای پیاده سازی اهداف سندتحول بنیادین انجام داده ایم و بر همین اساس امروز با شعار مدرسه محوری ، تفویض اختیار به مدارس، توانمندسازی معلمان و مدیران مدارس به دنبال ایجاد شرایطی آرام برای آغاز سال تحصیلی جدید هستیم .

به اشتراک بگذارید :