11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ ۱۳:۲۸:۴۱
کد مطلب:  680344
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش خوزستان اعلام کرد:
اعلام نتایج نهایی نقل و انتقالات دورن استان از امروز/ ثبت نام بیش از 2 هزار فرهنگی خوزستانی در سامانه نقل و انتقالات/ موافقت با انتقال نهایی 536 معلم در فرآیند نقل و انتقالات

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش خوزستان از ثبت نام 2 هزار و 560 متقاضی نقل و انتقال درون استان حائز شرایط، موافقت با انتقال نهایی 536 فرهنگی و اعلام نتایج نهایی از ساعت 12 امروز (چهارشنبه 24 مردادماه) خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، سیروس خدادادی پیش از ظهر امروز چهارشنبه 24 مردادماه 97 در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی با بیان اینکه نتایج نهایی نقل و انتقالات دورن استان از امروز بر روی سامانه قرار می گیرد، اظهار کرد: داوطلبان متقاضی انتقال می توانند از ساعت 12 روز چهارشنبه 24 مردادماه 97 با مراجعه به سامانه نقل و انتقال درون استانی اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان به آدرسhttp://kh.enteghalat.ir/ نسبت به دریافت نتیجه انتقال خود اقدام کنند.

 

وی با اشاره به ساز و کار اعتراض به نتایج نقل و انتقالات درون استان، تصریح کرد: داوطلبانی که نسبت به نتایج خود اعتراضی داشته باشند می توانند از تاریخ 27 مردادماه تا 3 شهریورماه سال جاری با مراجعه به سامانه نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنند. نتایج نهایی پس از پردازش اعتراضات نیمه اول شهریورماه 97 اعلام خواهد شد.   

 

خدادادی در ادامه گفت: همکارانی که با انتقال آنها به شهرستان مقصد موافقت شده است می توانند جهت تکمیل فرآیند انتقال خود از اول شهریورماه 97 با در دست داشتن پرینت پذیرش، فرم 502  و آخرین حکم حقوقی به منطقه تعیین شده مراجعه کنند.

 

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش خوزستان در پایان یادآور شد: در فرآیند نقل و انتقالات امسال 2 هزار و 560 فرهنگی دارای شرایط در سامانه ثبت نام کردند که از این تعداد با انتقال 536 همکار موافقت شد.

به اشتراک بگذارید :