14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ ۱۰:۲۰:۰۰
کد مطلب:  679448
در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان، مدیران کل ستادی و اعضای کارگروه سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش صورت گرفت؛
رونمایی از زیر نظام‌های سند تحول آموزش‌وپرورش

در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان، مدیران کل ستادی و اعضای کارگروه سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش از زیر نظام‌های سند تحول آموزش‌وپرورش رونمایی شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، در گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونان، مدیران کل ستادی و اعضای کارگروه سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش که با حضور وزیر آموزش‌وپرورش برگزار شد از زیر نظام‌های سند تحول آموزش‌وپرورش رونمایی شد و هریک از روسای کارگروه‌ها به شرح هریک از زیر نظام‌ها پرداختند.

در این گردهمایی که با حضور تمامی اعضای کارگروه‌های ستادی برگزارشده بود، روسای شش‌گانه کارگروه‌هایبرنامه درسی ملی؛ فضا، تجهیزات و فناوری؛ تربیت‌معلم و تأمین منابع انسانی؛ کارگروه تأمین و تخصیص منابع مالی؛ پژوهش و ارزشیابی؛ کارگروه راهبری و مدیریت، به شرح هریک از زیر نظام‌ها پرداختند و نکات لازم را جهت برنامه‌ریزی کارگروه‌ها اظهار کردند.

در ادامه این گردهمایی پس از اظهارات روسای کارگروه‌ها، هر یک از اعضا کارگروه‌ها به طرح پرسش‌هایی در مورد چگونگی فعالیت کارگروه‌ها مطرح کردند که پس از طرح پرسش‌ها روسای کارگروه‌ها پاسخ‌های متناسب با پرسش‌های مطرح‌شده را ارائه کردند.

به اشتراک بگذارید :