24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ ۰۹:۵۸:۱۲
کد مطلب:  679422
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
مهمترین عامل در پیشرفت امور ورزشی برنامه ریزی و پیش بینی فعالیت ها است

همایش تجلیل از مدال آورن و قهرمانان و مربیان تیم های ورزشی با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در ری برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد رحیم، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت:مهمترین عامل در پیشرفت امور ورزشی برنامه ریزی و پیش بینی فعالیت ها و شناخت محدودیت های ورزش دانش آموزی در آموزش و پرورش است.

 

وی با اشاره به  نزدیک شدن به ایام آغاز سال تحصیلی تاکید کرد:امیدواریم بتوانیم حضور پر رنگ تر دانش آموزان را در میادین و رقابت های ورزشی مشاهده کنیم.

رحیم  با تاکید بر اهمیت شهرری و قهرمان پروری دیرینه این خطه گفت:ری پیشانی تهران است و همین موضوع حضور بیش از پیش ورزشکاران این خطه را در میادین ورزشی جلوه گر میکند.

 

این مقام مسئول تصریح کرد: در راستای اجرایی شدن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش باید مدرسه محور کردن فعالیت های ورزشی و برگزاری المپیاد های درون مدرسه ای مورد توجه جدی قرار گیرد.

 

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در خاتمه سخنان خود از مربیان،مدیران و کلیه متولیان امر ورزش به جهت زحمات، کیفیت بخشی و بهسازی فضاهای ورزشی در استان تقدیر و تشکر نمود.

 

 

به اشتراک بگذارید :