0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ ۱۲:۴۴:۳۵
کد مطلب:  678896
افتخار آفرینی دانش آموزان هنرمند خراسان رضوی در سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری کشور:
کسب عنوان نخست مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزان پسر کشور

دانش آموزان هنرمند خراسان رضوی با کسب عناوین متعدد در رشته های مختلف سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری پسران کشور، در مجموع بر سکوی نخست این دوره از رقابت ها ایستادند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی به نقل از معاونت پرورشی و فرهنگی ، صبح امروز(دوشنبه) و در آیین اختتامیه سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری پسران کشور که در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد؛ استان خراسان رضوی با بیشترین تعداد دانش آموز برگزیده و برتر توانست رتبه نخست مجموع این مسابقات را از آن خود کند.

اسامی دانش آموزان برگزیده خراسان رضوی در سی و ششمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری پسران کشور به شرح ذیل می باشد:

 بخش شعر:

سید علی جلالی رتبه اول

علیرضا عزیزپور رتبه اول

سیدمسعود میرسلیمانی رتبه سوم مشترک

بخش داستان:

عرفان جامی رتبه اول مشترک

رضا ناسخ رتبه سوم

بخش مقاله پژوهشی:

مهدی اسعدی رتبه اول

بخش نماهنگ:

علی محبی رتبه سوم

رضا تقوی رتبه برگزیده

بخش مستند داستانی:

امیر حسین ریحانی رتبه دوم

علی پارسا رتبه برگزیده

بخش مستند:

محمدرضا عبدالهی رتبه دوم

حسین مردانی رتبه برگزیده

بخش نقالی:

مهدی محبی رتبه برگزیده

بخش نمایشنامه خوانی:

نمایشنامه "گفتگوی منتشر نشده" ناحیه هفت مشهد رتبه دوم

اعضا: علی بخشیان، احمد احمدی،شهریار شریف زاده، وحید محمدزاده، علی ترکانلو، محمد علیزاده و حامد صادقی.

بخش نمایش عروسکی:

محمد اکرمی رتبه برگزیده

بخش وبلاگ:

سجاد قائمی پور رتبه اول

سینا سلیمانی رتبه برگزیده

بخش نشریه الکترونیک:

عرفان فرامرزی و محسن مختاری نیک رتبه اول

بخش بازی های رایانه ای:

الیاس ابراهیم پور و امیر شریفی رتبه برگزیده

بخش تصویر سازی:

محمدمهدی ترکانلو رتبه برگزیده

بخش ثلث:

علی خسروجردی رتبه اول

بخش مشبک:

امیرحسین رحمانی مقدم رتبه اول مشترک

بخش عکاسی روزمره:

رسول کارگر رتبه برگزیده

بخش سفالگری:

محمد محمدی ثانی رتبه سوم

بخش سرود تلفیقی:

مدرسه دستغیب ناحیه چهار مشهد رتبه دوم مشترک

اعضا: پرهام کنگان خسروی، پارسا میرحسینی، بنیامین قربان زاده، محمدرضا مقدس، امیر حسین حسین زاده، مهدی حسابی و معین خاتمی.

بخش قلم زنی:

مجتبی بیک یزدی رتبه اول مشترک

بخش تکنوازی تار:

امیررضا باقری رتبه دوم

بخش تکنوازی دوتار:

جلیل خانی رتبه اول

بخش تکنوازی ساز های محلی:

سیدحسام موحد رتبه دوم

بخش تکنوازی سنتور:

محمد ضابطی رتبه اول

بخش تکنوازی فلوت:

فرید شاهسار رتبه سوم

بخش تکنوازی کمانچه:

آرش زحمتی رتبه اول

به اشتراک بگذارید :