13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ ۱۳:۰۰:۰۰
کد مطلب:  677844
کلنگ چهاردهمین مدرسه خیرساز منطقه کندوان بر زمین زده شد

کلنگ مدرسه 3کلاسه خیرساز روستای شیویار منطقه کندوان با زیربنای 132مترمربع با مبلغی بالغ بر یک میلیارد و 320 میلیون برزمین زده شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از کندوان، صبح امروز و با حضور نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی، بخشدار، رئیس آموزش وپرورش، مدیر عامل مجمع خیرین استان و جمعی از خیرین منطقه، کلنگ مدرسه 3کلاسه خیرساز روستای شیویار منطقه کندوان برزمین زده شد.

محمد زرین با تمجید از عملکرد آموزش وپرورش در جذب مشارکت های مردمی و خیرین یاد آور شد، آموزش وپرورش در بین مناطق کم برخوردار استان رتبه اول را در حوزه جذب خیرین دارد.

بخشدار کندوان در ادامه گفت: با وجود تنگناهای مالی بخش کندوان توانسته در حوزه ها و بخش های مختلف قدم های مثبتی بردارد.

وی  با بیان اینکه بخش کندوان در جذب مشارکت مردمی و خیرین در تمامی زمینه ها کارنامه قابل قبولی داشته اذعان داشت، آموزش وپرورش با بیش از 30میلیارد ریال سهم بالایی از مشارکت مردمی در بخش کندوان را به خود اختصاص داده است.

رئیس آموزش وپرورش کندوان نیز در ادامه خبر داد: مدرسه 3کلاسه خیر ساز روستای شیویار در زمینی به مساحت 558مترمربع و با زیربنای 132مترمربع با مبلغی بالغ بر یک میلیارد و 320 میلیون ریال توسط خیر نیک اندیش جناب آقای حاج حسین رئیسی و با مشارکت اهالی روستای شیویار احداث خواهد شد.

گفتنی است این مدرسه چهاردهمین مدرسه خیرساز منطقه کندوان در طول دوسال اخیر می باشد که احداث خواهد شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :