24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ ۱۱:۰۱:۳۶
کد مطلب:  677176
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
رویکرد کارآفرینی مهمترین هدف برگزاری سی و ششمین جشنواره فرهنگی ، هنری دانش آموزان کشور است

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در آیین افتتاحیه سی و ششمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان برگزیده سراسر کشورگفت : انتظار داریم نگرش ها در محبث هنر تغییر کرده و به شکل جدی تری دنبال شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران عبدالرضا فولادوند ، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در آیین افتتاحیه سی و ششمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان برگزیده سراسر کشور، ضمن تکریم جایگاه هنر و هنرمند اظهار داشت : جا دارد یادی کنیم از تمام کسانی که جشنواره های بزرگ فرهنگی و هنری را کلید زدند و شمع هنر را در وجود ما روشن نگاه داشتند.

 

وی در ادامه با اشاره به این موضوع که رویکرد کارآفرینی در برگزاری این جشنواره مورد توجه جدی بوده است ، افزود: در روزهای برگزاری این جشنواره در اردوگاه شهید باهنر تهران سی کارگاه آموزشی زیر نظر اساتید متخصص در حال برگزاری است .

 

این مقام مسئول در بخشی دیگر از سخنان خود، ضمن تقدیر از اقدامات برگزارکنندگان این آیین، ادامه داد: به نیابت از همه دانش آموزان و فرهنگیان از داورانی که در تمامی مراحل در کنار دانش آموزان بوده اند  تقدیر می‌کنم و امید آن دارم که بتوانیم ارزش این کار بزرگ شما را بدانیم و قدردان خوبی های شما عزیزان باشیم .

 

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، تصریح کرد: این جشنواره با مشارکت شش میلیون نفر دانش آموز در سراسر کشور آغاز و اکنون به مرحله نهایی خود رسیده است .

فولادوند، هنر را به عنوان یکی از مهم ترین داروهای شفابخش در درمان آسیب های اجتماعی دانست و افزود:  باید تلاش کنیم تا نسل جوان با تکیه بر هنر از آفات خطرناک آسیب های اجتماعی مصون بمانند .

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: هنر مهم ترین ابزاری است که می تواند جوانان را از هر آسیبی به دور نگاه داشته و آنان را در مسیر طراوت ، نشاط و امید قرار دهد.

به اشتراک بگذارید :