24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ ۰۷:۵۳:۳۸
کد مطلب:  675635
معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
اجرای مرحله دوم طرح آموزش عملی نماز کلید بهشت در سال 97

معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از اجرای مرحله دوم طرح آموزش عملی نماز در 30 درصد از شهرستانهای پر مخاطب استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، سعید شهریاری معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با بیان اینکه نماز ، عبادتی زیبا و دلنشین است، گفت: هنگامی که نماز با معرفت و خشوع انجام شود، انسان را تا ملکوت پرواز می دهد و زنگارها را از دل می زداید.

 وی با اشاره به اینکه نماز می تواند پنجره ای به سوی روشنایی و زندگی سعادتمندانه گشاید و این امر مستلزم آشنایی با ضرورت اقامه نمازاست،تاکید کرد: علاقه مندی به خواندن نماز، آشنایی و رعایت احکام آن و تقویت نحوه تلفظ صحیح نمازاز جمله مواردی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

شهریاری ادامه داد: مرحله اول طرح آموزش عملی نماز کلید بهشت  با هدف تعمیق و تقویت فرهنگ صحیح نماز خواندن درسال 1396 برای 2 هزار و 240 نفر از سواد آموزان اجرا گردید و بنا بر تجربه موفق سال گذشته در نظر است سال جاری نیز 50 درصد آموزش دهندگان و سواد آموزان تحت پوشش این طرح قرار گیرند.

             

معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در پایان خاطر نشان کرد :به منظور اجرای مطلوب این طرح نشست مشترک معاونت سواد آموزی اداره کل و ستاد اقامه نماز استان برگزار و جنبه های مختلف طرح مورد بررسی قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید :