3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ ۱۰:۰۴:۴۴
کد مطلب:  674965
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در جلسه ساماندهی نیروهای انسانی شمال شرق شهرستانهای استان تهران:
شفاف سازی سبب ایجاد تعامل در بین همکاران خواهد بود

جلسه ساماندهی نیروهای انسانی رودهن با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل از رودهن، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به اهمیت ساماندهی دقیق نیروی انسانی درمدارس ، تاکید کرد: در بحث ساماندهی با توجه به  راهنمایی ها و راهکارهایی که در اختیار مناطق قرار گرفته شده است اگر به خوبی مدیریت و برنامه ریزی گردد با مشکلی روبرو نخواهیم بود.

وی با تاکید بر استفاده از نیروهای متخصص در استقرار پایه دوازدهم ، اظهار داشت : کیفیت آموزشی در هر شرایطی باید مورد توجه جدی قرار گرفته و در این راستا می توان از پتانسیل گروه های آموزشی بهره برد.

فولادوند با تاکید بر اینکه پروژه مهر ازالویت های اصلی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سال تحصیلی جاری است ، تصریح کرد: درساماندهی تجهیزات مورد نیاز مدارس نیز اولویت با مدارس تازه تاسیس است .

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاکید بر اینکه گفتمان صف وستاد در بین همکاران فرهنگی وشاغل در اداره باید گسترده گردد ، ادامه داد: شفاف سازی سبب ایجاد تعامل در بین همکاران خواهد بود.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: تفویض اختیارها به مدارس باید جدی در دستور کار قرار گیرد ولازمه این کار جذب مدیران توانمند است.

به اشتراک بگذارید :