24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ ۰۹:۳۴:۰۸
کد مطلب:  674901
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در دماوند:
پروژه مهر فرایند برنامه ریزی و تدبیر در جهت بازگشایی مدارس است

جلسه ساماندهی نیروی انسانی شهرستان دماوند ، با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و شورای معاونین در دماوند برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از دماوند ، عبدالرضا فولاد وند ،مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، پروژه مهر را فرایند برنامه ریزی و تدبیر امور جهت بازگشایی مدارس و تأمین نیازهای دانش آموزان و نیروی انسانی دانست و اظهار داشت : با توجه به شرایط حاکم بر آموزش و پرورش ، تأمین نیروی انسانی از مهمترین اولویت های پروژه مهر به حساب می آید.

وی با اشاره به کثرت مخاطبان آموزش و پرورش ، تاکید کرد: رعایت اصل رضایتمندی شهروندان و افزایش کیفیت خدمات آموزشی و پرورشی بسیار ضروری است.

فولادوند با تاکیدبر اینکه فرایند تعلیم وتربیت دانش آموزان به مدرسه ختم نشده و در مسیر خانه و اجتماع ادامه دارد، تصریح کرد: نگاه خاص به آموزش خانواده و اجرای کارگاههای آموزشی مبتنی بر نیاز سنجی از اهمیت بالایی برخوردار است.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در پایان با تأکید بر رویکرد نقادی ، خاطر نشان کرد : نقد سازنده زمینه ساز رشد و پیشرفت سازمان است ، لذا باید این تفکر در مدیران ، فرهنگیان و دانش آموزان نهادینه شود.

به اشتراک بگذارید :