3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ ۰۹:۰۶:۲۱
کد مطلب:  674807
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
کسب 19 رتبه برتر در سی و ششمین دوره مسابقات کشوری قرآن،عترت ونماز

فرهنگیان و دانش آموزان دختر و پسر شهرستان های استان تهران در سی و ششمین دوره مسابقات کشوری قرآن،عترت ونمازموفق به کسب 19 رتبه برتر شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوندمدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت:هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد انگیزه برای پیشبرد اهداف قرآنی است و با تکیه بر قرآن،عترت ونماز می توان به رستگاری رسید.

وی این مسابقات را معطوف به شناخت و پرورش استعدادهای دانش آموزان،شکوفایی خلاقیت ها و توسعه رویکرد های تربیتی در بین دانش آموزان و فرهنگیان دانست و افزود:درس های قرآنی در تربیت دینی دانش آموزان نقش سازنده ای دارد و لذا باید به آموزش های قرآنی در خانه و مدرسه نگاه ویژه ای شود.

فولادوند در پایان خاطرنشان کرد: ایجاد انس و پیوند دانش آموزان با قرآن،عترت و نماز می تواند از بسیاری از آسیب ها ی اجتماعی جلو گیری کند و دانش آموزان را در مسیر صحت ، سلامت و نشاط قرار دهد.

گفتنی است، مرحله ی کشوری مسابقات فرهنگیان از 3 الی 7 تیر ماه و رشته های پژوهشی از 12 الی 20 تیر ماه در مشهد مقدس و رشته های آوایی از 1 الی 9 مرداد ماه به میزبانی شهر تهران برگزار شد.

           

 

به اشتراک بگذارید :