24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ ۰۸:۳۶:۵۱
کد مطلب:  674692
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در جمع اعضای شورای پروژه مهر شهرستانهای استان تهران:
مشارکت همه کارگروه ها و مسئولین در راستای اجرای بهینه پروژه مهرضروری است

جلسه سوم شورای پروژه مهراداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و دیگر اعضا در سالن شورای شماره یک این اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاکید برمشارکت همه کارگروه ها و مسئولین در راستای اجرای بهینه پروژه مهر و اهتمام در انجام شرح  وظایف مربوطه، اظهار داشت: برگزاری جلسات هماهنگی مستمر و تصمیم گیری های مناسب، نتایج کیفی را برای استان به ارمغان خواهد آورد.

وی افزود:فعالیت های تجهیزاتی و خدماتی  مناطق و مدارس در راستای فرآیند پروژه مهر، باید توأم با شفاف سازی ومشارکت مؤثر همه کارگروه های مربوطه انجام شود.

 

 فولادوند در ادامه ضمن تاکید برساماندهی دقیق نیروی انسانی، تصریح کرد : قابل سنجش سازی تمامی تجهیزات و خدماتی که در مناطق و مدارس انجام می گیرد شفاف سازی بیشتر  و قابلیت ارزیابی دقیق و اطلاع رسانی  مناسب به عموم را به دنبال خواهد داشت.

 

گفتنی است در این  جلسه شعار و لوگوی رسمی  پروژه مهر با تاکید بر عنوان " تفاهم مهر" که گزیده ای از شاخصهای تفاهم و هماهنگی بین مسئولین اجرایی مرتبط با پروژه مهر را در بر دارد، روز شمار پروژه مهر و طرح یکپارچه سازی شورای پروژه مهر مناطق به تصویب رسید.

 

 

به اشتراک بگذارید :