23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ ۱۵:۴۵:۲۰
کد مطلب:  674021
به پاس حمایت های اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی و توسط رضا سخندان انجام شد :
اهدای توپ ویژه جام جهانی 2018 به مدیرکل آموزش و پرورش استان

رضا سخندان کمک داور بین المللی فوتبال کشورمان ، نشان یادبود و توپ جام جهانی فوتبال 2018 روسیه را به پاس تقدیر از حمایت های مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی به وی اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، نشست صمیمی جمعی از مدیران و کارشناسان حوزه تربیت بدنی و سلامت در آموزش و پرورش با حضور مدیرکل دستگاه تعلیم و تربیت استان و رضا سخندان کمک داور بین المللی فوتبال کشورمان که در جام جهانی 2018 روسیه حاضر بود برگزار شد.

قاسمعلی خدابنده مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در این جلسه بااشاره به این که حضور معلمان سرآمدی همچون رضا سخندان در جمع فرهنگیان استان خراسان رضوی موجب افتخار و سربلندی آموزش و پرورش است اظهار داشت: همه معلمان باید برای دانش آموزان خود الگو و سرمشق باشند ولی در این میان نقش معلمان تربیت بدنی به عنوان معلمینی که ارتباط بسیار نزدیکی با دانش آموزان دارند بسیار مهم و اثربخش است و قطعا معلمانی همچون سخندان می توانند الگوی بسیار خوبی برای دانش آموزان باشند.

وی بابیان این که یکی از ویژگی های مهم معلمان ورزش باید توجه به بسط اخلاق گرایی و منش پهلوانی در دانش آموزان باشد افزود : خوشبختانه در منش و اخلاق معلمان تربیت بدنی استان این ویژگی ها به خوبی مشاهده می شود و خوشحالیم که رضا سخندان به عنوان نماینده این قشر از استان خراسان رضوی در عرصه های ملی و بین المللی همواره افتخار آفرین بوده است.

رضا سخندان هم در این جلسه باتقدیر از حمایت ها و پشتیبانی های اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی در دوران پیش و پس از اعزام به جام جهانی 2018 ، به رسم یادبود توپ ویژه جام جهانی 2018 را به مدیرکل آموزش و پرورش استان اهدا کرد.

به اشتراک بگذارید :