21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ ۱۳:۴۶:۰۳
کد مطلب:  673925
معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران:
درخشش دانش آموزان پسر رشته های آوایی قرآن،عترت و نماز

دانش آموزان پسر رشته های آوایی مسابقات قرآن،عترت و نماز در سی و ششمین دوره مسابقات قرآن،عترت ونماز در شهر تهران خوش درخشیدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: دانش آموزان پسر رشته های آوایی مسابقات قرآن،عترت ونماز اعزامی به سی وششمین دوره مسابقات کشوری شهر تهران با درخشش خود موفق به کسب 7 رتبه کشوری شدند.

وی با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات 25 دانش آموز پسر در رشته های قرائت تحقیق و ترتیل،حفظ ویژه و عمومی،اذان ومداحی از شهرستان های استان تهران حضور داشتند ، تاکید کرد: در رشته حفظ عمومی  روح اله طاهری و علی دهلگی رتبه دوم،در رشته قرائت تحقیق فرید یزدانی رتبه اول،مهدی صادقی  وحسین طاهری رتبه چهارم و در رشته قرائت ترتیل حسین بیاتی رتبه سوم و محمد باوی رتبه دوم را از آن خود کردند.

هاشمی با اشاره به اینکه این مسابقات از تاریخ یکم الی پنجم مرداد ماه در شهر تهران برگزار شد، تصریح کرد: کیفیت و کمیت این رتبه ها در مقایسه با سال گذشته از رشد چشمگیری برخوردار بوده است .

 معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: رقابت های قرآنی در راستای اهداف تعریف شده در سند تحول بنیادین نقش بسزایی در توانمند سازی و ارتقاء  کمی و کیفی معلومات دانش آموزان دارد.

گفتنی است ،مرحله ای استانی مسابقات قرآن،عترت ونماز دانش آموزان در اردیبهشت ماه 97 در اردوگاه شهید محمد منتظری برگزار گردید.

           

 

به اشتراک بگذارید :