23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ ۱۴:۱۴:۰۱
کد مطلب:  672442
بازتاب درخشش دانش آموزان استان خراسان رضوی در کنکور سراسری 97

درخشش دانش آموزان استان خراسان رضوی در کنکور سراسری و کسب چهار رتبه برتر در این رقابت علمی در رسانه های گروهی استان بازتاب بسیار زیادی داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، کسب نتایج بسیارخوب دانش آموزان استان خراسان رضوی در کنکور سراسری 1397 بازتاب بسیار زیادی در رسانه های گروهی استان داشت.

روزنامه شهرآرا با تیتر " ژن هاى خوب خراسانی" و تصاویر دانش آموزان برتر استان این خبر را منعکس کرده و در متن خبر خود ضمن گفتگو با این دانش آموزان از قول " قاسمعلی خدابنده" مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی آورده است:تقریبا نتایج بى ســابقه اى ازحیث رتبه هاى به دســت آمده در استان داشــته ا یم و بــراى اولین بار اســت که هم زمــان دو رتبه اولى و یــک رتبه دوم با هم در کنکــور سراســرى را به خود اختصاص داده ایم. حداقل این اتفاق در 10 سال گذشته رخ نداده است.

روزنامه خراسان هم در ویژه نامه خراسان رضوی به کسب سه رتبه توسط چهار دانش آموز برتر استان در صفحه اول خود اشاره داشته و به انعکاس گفت و گوی با آن ها پرداخته است

.

  ضمیمه خراسان روزنامه قدس نیز به این موفقیت دانش آموزان اشاره کرده و تیتر " شاگرد اول های خراسانی ، فراری از کلاس کنکور " را برای خبر خود انتخاب کرده و به بازتاب گفتگو با دانش آموزان و خانواده آن ها پرداخته است.

 

 

خبرگزاری ها و کانال های اطلاع رسانی در فضای مجازی نیز به بازتاب گسترده کسب این موفقیت در آموزش و پرورش استان خراسان رضوی پرداخته اند.

خبرگزاری ایرنا (دفتر مشهد ) هم با انعکاس مصاحبه با دانش آموزانی که موفق به کسب عناوین برتر در کنکور شده اند به این موضوع پرداخته است.

 

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی هم در صفحه شخصی خود در شبکه های اجتماعی اشاره جالبی به این موضوع داشته و نوشته است :

حضور دانش‌آموزان خراسان‌رضوی درجمع رتبه‌های تک‌رقمی #کنکور_سراسری مایه سربلندی استان است.
این موفقیت باتلاش شبانه‌روزی دانش‌آموزان عزیز و باهمت و هدایت معلمان و والدین آنان بدست آمده است.
به دانش آموزان عزیز توصیه می‌کنم به پاس این موفقیت بوسیدن دست این عزیزان را از یاد نبرند!

*در کنار تقدیر از نخبگان کنکور باید بکوشیم تا نخبگان دانش‌آموزی در تمام ساحات تربیتی و آموزشی را ارج نهیم و تمام ابعاد وجودی دانش‌آموزان را بااهمیت بدانیم.
تا با پرورشی چندساحتی نسلی نخبه، دانشمند، اخلاقمدار و #اجتماعی پرورش دهیم!
هرچند کنکور مهم است ولی غایت نظام آموزشی نخواهد بود.

 

به اشتراک بگذارید :