21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ ۱۱:۴۱:۰۲
کد مطلب:  672222
در دماوند صورت گرفت؛
برگزاری همایش تخصصی گزینشگران اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

همایش تخصصی گزینشگران اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور حجت الاسلام ناصری دبیر هیات مرکزی گزینش و احمد طاهری سلطانی مدیرکل دبیرخانه هیات مرکزی گزینش در دماوند برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، حجت الاسلام ناصری دبیر هیات مرکزی گزینش با تاکید بر به روز رسانی منابع ، اظهار داشت: دقت در مراحل تحقیق ، رعایت حقوق داوطلبان در مصاحبه ها و پرهیز از هر گونه افراط و تفریط از جمله مواردی است که باید به شکل کاملا جدی در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه " ما مامور به تکلیف هستیم نه نتیجه"، تصریح کرد: در انجام تحقیق ، مصاحبه و ارزیابی پرونده ها باید بر تکلیف خود بر مبنای قانون عمل کرد و با نیت قرب الهی نتیجه را به مسئولین این کار سپرد.

 

در ادامه احمد طاهری سلطانی مدیرکل دبیرخانه هیات مرکزی گزینش با تاکید بر اصلاح و ترمیم روندهای موجود ، یادآور شد: امکانات و تجهیزات مورد نیاز گزینش باید تهیه و به روز رسانی شوند.

وی افزود: تامین تجهیزات الکترونیکی لازم و استفاده از نرم افزارهای هماهنگ گزینش از جمله مواردی است که در حال پیگیری و سامان بخشی است .

 

گفتنی است در این همایش گزینشگران نماز جماعت را به امامت حضرت آیت االله جوادی آملی اقامه و از سخنان ایشان بهره مند گردیدند.

به اشتراک بگذارید :