23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ ۰۷:۲۳:۱۱
کد مطلب:  671866
درخشش دانش آموزان خراسان رضوی در آزمون سراسری سال 97
پیام تقدیر مدیر کل آموزش و پرورش استان از دانش آموزان افتخار آفرین،اولیا،مربیان و مدیران آموزش و پرورش

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی با صدوری پیامی ضمن تبریک به دانش آموزان افتخار آفرین در آزمون سراسری از زحمات و همت مربیان ،اولیا و مدیران آموزش و پرورش تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی قاسمعلی خدابنده مدیر کل این سازمان با صدوری پیامی ضمن تبریک به دانش آموزان افتخار آفرین در آزمون سراسری از زحمات و همت مربیان ،اولیا و مدیران آموزش و پرورش تقدیر نمود.

متن این پیام به شرح ذیل است :

بسم الله الرحمن الرحیم
تغییر الگوی پذیرش دانشجو ،راهبردی است که دست اندرکاران و سیاستگذاران تعلیم و تربیت در دستور کار خود قرار داده اند اما بی شک سنجش شاخص های آموزشی و توجه به پرورش صحیح نخبگان نیز جزو جدایی ناپذیر فرآیندهای آموزشی و پرورشی خواهد بود.
درخشش و کسب چهار عنوان برتر آزمون سراسری سال 97 توسط دانش آموزان خراسان رضوی نشانی از همت والای معلمین ،دغدغه مندی والدین و سخت کوشی این دانش آموزان است.
برخود واجب میدانم به نمایندگی از خانواده بزرگ تعلیم و تربیت استان ضمن تقدیر از زحمات همکاران پر تلاشم ،به ویژه معلمین کاربلد و متخصص در حوزه پرورش استعدادهای درخشان و مدیران و دست اندرکاران تعلیم و تربیت شهرستان های تربت حیدریه ، قوچان و ناحیه چهار مشهد ،این موفقیت را به فرزندان خوبم آقایان علی عبدالله زاده، امیررضا براتی و سید شایان شجاعی و والدین ارجمند ایشان تبریک گفته و آینده ای سرشار از موفقیت و کامیابی برایشان آرزو نمایم.
امید آنکه در کنار حمایت همه جانبه از نخبگان ،تعلیم و تربیت تمام ساحتی را  برای پرورش نسلی اخلاقمدار،مسئولیت پذیر و ارزش گرا ارج نهاده تا آینده ای روشن برای ایران فردا بدست آینده سازان توانمند این سرزمین رقم بخورد.
قاسمعلی خدابنده
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی
9 مرداد 1397
به اشتراک بگذارید :