22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ ۱۱:۲۱:۴۳
کد مطلب:  671768
کریمی درسی وششمین دوره مسابقات قران,عترت ونمازدانش اموزان برگزیده کشوری گفت
تاکید بر پرورش و آموزش معلمین قران

کریمی از برگزاری مسابقات در 10 سالن خبر داد و افزود: 2 رشته از این مسابقات در با گرامی داشت یاد امام راحل(ره) در محل حسینیه جماران برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران, سی وششمین دوره مسابقات قران,عترت ونمازدانش اموزان برگزیده کشوری در محل اردوگاه باهنر شهر تهران با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی, کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش,باقری مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران , معاونین پرورشی استانها و مسئولین لشکری و کشوری در حال برگزاری است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران, ضمن ارائه گزارشی از نحوه ی میزبانی شهر تهران در برگزاری این دوره از مسابقات اظهارداشت: با تشکیل 9 کمیته, در 5 رشته قرائت, ترتیل, حفظ, اذان و مداحی, تعداد 1500 دانش آموز برگزیده شامل 650 دختر و 850 پسر به مسابقه پرداختند.

کریمی از برگزاری مسابقات در 10 سالن خبر داد و افزود: 2 رشته از این مسابقات در با گرامی داشت یاد امام راحل(ره) در محل حسینیه جماران برگزار گردید.

وی بر پرورش و آموزش معلمین قران تاکید کرد و با اشاره به برگزاری جشن میلاد حضرت امام رضا(ع), جنگ شادی و برنامه بازدید از برج میلاد برای دانش آموزان برگزیده کشوری اضافه کرد: در این دوره از مسابقات تلاش شد تا دانش آموزان با هم بودن و شادزیستن را در پرتو قران کریم تجربه کنند و ابراز امیدواری کرد تا دانش آموزان با تمام وجود خدا و قران را در خود احساس کنند.

خبر تکمیل خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :