24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ ۱۰:۰۲:۳۹
کد مطلب:  670869
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در کمیته برنامه ریزی آموزش و پرورش ناحیه ا ری:
باید با برنامه ریزی و مدیریت درست مهری با نشاط را برای دانش آموزان رقم بزنیم

نشست کمیته برنامه ریزی آموزش و پرورش ناحیه یک ری با محور ساماندهی نیروی انسانی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و شورای معاونین اداره کل برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به اینکه کمبود نیروی انسانی مهم ترین چالش آموزش و پرورش در سال جاری است ،گفت : باید با برنامه ریزی و مدیریت درست مهری با نشاط را برای دانش آموزان رقم بزنیم

 

وی، تشکیل ستاد حمایت از تضییع حقوق دانش آموزان و اولیا در هنگام ثبت نام را ضروری دانست و افزود: باید تلاش کنیم سطح رضایت مندی مردم را بالا ببریم و بستر مناسبی برای تحصیل فرزندان این مرز و بوم فراهم نماییم .

فولادوند ، با اشاره به وضعیت آسیب های اجتماعی  در جامعه و خطری هایی  که در کمین دانش آموزان است ، تاکید کرد:: در ساماندهی نیروهای پرورشی ، مشاوره و مراقبین سلامت باید دقت لازم را کرد که مدارس آسیب پذیر شناسایی و در اولویت اصلی قرار گیرند.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در پایان با اشاره به برگزاری دوره های تخصصی تربیت بدنی جهت آموزگاران ابتدایی در شهرستان های استان تهران ،خاطرنشان کرد: توجه به سلامت جسمی و توانمندی های بدنی دانش آموزان آنها را از معرض دیگر آسیب های روحی و روانی دور می سازد.

به اشتراک بگذارید :