22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ ۱۴:۱۳:۴۰
کد مطلب:  670425
محمدی درآیین تجلیل ازبرترین های مسابقات قهرمانی کارکنان آموزش و پرورش تهران بیان نمود:
مهمترین مولفه درزندگی امروزداشتن فعالیت مستمر ورزشی است

مراسم تجلیل از برترین های مسابقات قهرمانی کارکنان آموزش و پرورش شهر تهران در محل واحد آموزشی مصلی نژاد برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش شهرتهران صبح امروز مراسم تجلیل از برترین های مسابقات قهرمانی کارکنان آموزش و پرورش شهر تهران در محل واحد آموزشی مصلی نژاد برگزار شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش شهر تهران در این مراسم با تقدیر از همکاران شرکت کننده در مسابقات قهرمانی ویژه کارکنان آموزش و پرورش شهر تهران اظهارداشت:مهمترین مولفه در زندگی امروزی داشتن فعالیت ورزشی مستمر است.

محمدی با اشاره به نقش ورزش در افزایش دوستی ها افزود: فعالیت های تربیت بدنی نقش بسزایی در ارتقای کیفیت زندگی افراد دارند.

وی از حمایت های معاونت پشتیبانی و توسعه مدیریت و مدیران مناطق تقدیر نمود و گفت: این مسابقات در رشته های فوتسال خواهران و برادران، داژبال خواهران، والیبال و فوتبال با هدایت اداره تربیت بدنی آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد.

محمدی ابراز امیدواری نمود تا در سال های آتی شاهد فعالیت و حضور بیشتر همکاران در این دوره از مسابقات باشیم.

در ادامه بهارلو معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش وپرورش تهران نیز با اشاره به اینکه بهترین و مفیدترین ارتباطات در عرصه ی فعالیت های ورزشی شکل می گیرد افزود: تربیت بدنی در ارتقای روحیه همکاری و همفکری و کیفیت بخشی به زندگی اجتماعی نقش بی بدیلی دارد.

وی ادامه داد: بسیاری از تنش ها، اضطراب ها و آسیب های اجتماعی با ورزش مرتفع می شود و زمینه ی توسعه ی همکاری ها فراهم می شود.

این مراسم با حضور محمدی معاون تربیت بدنی و سلامت، بهارلو معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهر تهران، نظریان مدیر آموزش و پرورش منطقه 6، شاه منصوری مدیر آموزش و پرورش منطقه 12 و معاونین پرورشی و تربیت بدنی مناطق آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد.


 

به اشتراک بگذارید :