23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ ۱۲:۳۸:۲۷
کد مطلب:  670337
معاون پژوهش اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد:
نتایج نقل و انتقالات درون استانی فرهنگیان چهارشنبه هفته جاری اعلام خواهد شد

معاون پژوهش ،برنامه ریزی ونیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت : در مرحله نخست اعلام نتایج، با انتقال بیش از 25 درصد همکاران متقاضی نقل و انتقال درون استانی موافقت شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، حمید کفشکنان با بیان این مطلب اظهار داشت : در تابستان امسال و پس از آغاز فرآیند نقل و انتقالات درون استانی ، در مجموع شش هزار و 570 همکار فرهنگی در سامانه نقل و انتقال ثبت نام کرده و مدارک خود را به ادارات ارائه کرده اند و براساس اطلاعات سامانه امسال آمار همکاران متقاضی شرکت در این فرآیند نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

 

وی افزود : بیش از چهار هزار و 630 نفر از همکاران متقاضی انتقال را در استان خراسان رضوی همکاران زن تشکیل می دهند، در مجموع در مرحله نخست با انتقال بیش از 25 درصد همکاران متقاضی موافقت شده است.

کفشکنان بااشاره به این که بیشتر متقاضیان در سامانه از مقطع ابتدایی هستند گفت : بادرنظر گرفتن شرایط و باعنایت به مشکلات عدیده نیروی انسانی که در استان خراسان رضوی در سال تحصیلی 98-97 با آن مواجه هستیم مدارک متقاضیان بررسی و چهارشنبه هفته جاری ( 10 مرداد 97) نتایج اولیه نقل و انتقال درون استانی از طریق سامانه enteghal.razaviedu.ir قابل مشاهده خواهد بود.

معاون مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: تنظیم تقویم زمانی و فرایند دریافت درخواست های تجدید نظر نقل و انتقال نیز در دستور کار این معاونت قرار گرفته و پس از اعلام نتایج اولیه اطلاع رسانی درخصوص نحوه ارسال درخواست تجدیدنظر و زمان اعلام نتایج نهایی از سوی اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان به اطلاع همکاران خواهد رسید.

به اشتراک بگذارید :