24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ ۰۲:۴۰:۴۷
کد مطلب:  669865
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری نشست تخصصی بررسی وضعیت اردوی یکروزه امید و نشاط در اردوگاه های استانی

همزمان با پایان اولین ماه از برنامه های اوقات فراغت تابستان کیفیت و کمیت برنامه های اردوی یکروزه امید و نشاط در اردوگاه های استانی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران ،نشست تخصصی بررسی وضعیت کمی و کیفی اردوی یکروزه امید و نشاط در اردوگاه های استانی مصطفی خمینی دماوند و شهید منتظری شهریار با حضور سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های تهران، کارشناسان فعالیت های اردویی اداره کل، مدیران و کارشناسان اردوگاه های مذکور و تعدادی از عوامل اجرایی در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد.

سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به نقش تربیتی اردوها  و اثرات ارزنده آن در شکل گیری مهارت های دانش آموزان تاکید کرد: برنامه ریزی دقیق جهت افزایش کیفیت و کمیت اردوگاهها و همچنین برنامه های آن بسیار ضروری است .

 هاشمی با اشاره به آغاز اردوهای یک روزه امید و نشاط از سوم تیر ماه ، تصریح کرد: این اردو ها تا 24 مردادماه برنامه ریزی شده و هر روزه دانش آموزان می توانند در گروههای 200 و 240 نفری از برنامه های متنوع آن استفاده کنند.

این مقام مسئول، آموزش مهارت های زندگی، برنامه های ورزشی، برنامه های تشکیلاتی، کارگاه های مهارتی و جنگ شادی را از جمله آیتم های در نظر گرفته شده در این اردوهای یک روزه عنوان کرد.

 

 

به اشتراک بگذارید :