22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ ۰۹:۴۰:۳۷
کد مطلب:  669705
مسئول کارگروه تبلیغ و اطلاع رسانی پروژه مهر :
آمادگی برگزاری و پوشش کامل پروژه مهر

علیرضا مهدی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان از آمادگی برگزاری و پوشش کامل پروژه مهر خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان علیرضا مهدی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان و مسئول کارگروه تبلیغ و اطلاع رسانی پروژه مهر؛ در جلسه شورای پروژه مهر که در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد اظهار کرد : کلیه فعالیت های فرهنگ سازی که آمادگی های لازم را برای بازگشایی مطلوب مدارس ایجاب می نماید به عهده این کارگروه می باشد.

وی در ادامه برخی از وظایف کارگروه تبلیغ و اطلاع رسانی پروژه مهر را به این شرح اعلام کرد : پوشش خبری مناسب با هدف آشنا کردن دانش آموزان و اولیا از نحوه ثبت نام ؛ تهیه بنر ، پلاکارد و تراکت ؛  دعوت از خانواده شهدا ، جانبازان ، آزادگان و مسئولین شهری ، محلی بویژه ائمه جمعه و جماعت جهت حضور در مراسم بازگشایی ، برپایی نمایشگاه ( کتاب ، عکس ، پوستر ، دستاوردهای دانش آموزان و معلمان و ... )

علیرضا مهدی از آمادگی کامل در برگزاری و پوشش خبری پروژه مهر خبر داد و تفویض اختیار برخی امور به نواحی و مناطق را در پروژه مهر خواستار شد.

به اشتراک بگذارید :