1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ ۱۳:۱۸:۱۳
کد مطلب:  669633
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
کسب رتبه نخست مسابقات کشوری قرآن کریم توسط دانش آموز بهارستانی

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از درخشش دانش آموز ناحیه یک بهارستان در کسب رتبه اول کشوری مسابقات قرآن کریم خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوندمدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: فرید یزدانی دانش آموزناحیه یک بهارستان که به مسابقات قرآن ، عترت و نماز مرحله کشوری راه یافته بود توانست در رشته قرائت تحقیق قرآن کریم رتبه اول را بدست آورد.

فولادوند با اشاره به اینکه سی و ششمین دوره از مسابقات قرآن، عترت و نماز مرحله کشوری با حضور ۲ هزار دانش‌آموز در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار شد ، تاکید کرد: دانش آموزان برگزیده قرآنی در رشته‌های قرائت، حفظ، مداحی، اذان و مفاهیم  به مدت چهار روز با هم به رقابت پرداختند، و در نهایت این مسابقات با معرفی ۱۵۰ منتخب قرآنی به کار خود پایان داد.

 

 

این مقام مسئول ، تصریح کرد: توجه به آموزش قرآن در این دوره که شکل گیری شخصیت فردی و اجتماعی کودکان است و همچنین کنجکاوی و تشنگی یادگیری در بین آنان نسبت به دوره های تحصیلی بالاتر، بیشتر است، از اهمیت خاصی برخوردار است.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :