24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ ۱۱:۴۵:۳۸
کد مطلب:  669526
سرپرست گروه بررسی محتوا اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری اولین نشست کارگروه علمی،تخصصی ساماندهی و بهره گیری ازمواد و رسانه

سرپرست گروه بررسی محتوا اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری اولین نشست کارگروه علمی،تخصصی ساماندهی و بهره گیری ازمواد و رسانه خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، سید هادی عظیمی سرپرست گروه بررسی محتوا در این باره گفت : این نشست با هدف عملیاتی کردن دستور العمل ساماندهی منابع (مواد و رسانه ها) آموزشی و تربیتی در سطح استان(مصوبه ی جلسه ی شماره ی 828 شورای عالی آموزش و پرورش ) و مدیریت و هدایت فرآیند تولید بومی و استفاده از مواد و رسانه های آموزشی و تربیتی استاندارد در مدارس و مراکز آموزشی و همچنین جلوگیری از توزیع منابع غیر استاندارد در مدارس و مراکز آموزشی برگزار گردید.

 وی با اشاره برجلوگیری از تبدیل فضای مدارس به محیط بازار یابی محصولات مختلف تاکید کرد: براساس مصوبه شورای بررسی و تحلیل  محتوا ، کلیه منابع کمک آموزشی صرفا  پس از تصویب در کارگروه های علمی تخصصی امکان پخش در سطح مناطق را دارد .

گفتنی است دراین نشست اعضای کارگروه نقطه نظرات خود را درخصوص مواد و رسانه های مورد نظرارائه کرده و به بررسی موضوع کتاب های کمک درسی پرداختند.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :