3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ ۰۶:۲۰:۲۸
کد مطلب:  669469
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نشست ساماندهی نیروی انسانی قرچک:
ساماندهی نیروی انسانی مهمترین بحث پروژه مهر امسال می باشد

نشست کمیته برنامه ریزی آموزش وپرورش قرچک با موضوع ساماندهی نیروی انسانی با حضورمدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و اعضای شورای معاونین اداره کل در قرچک برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل از قرچک پیش از ظهر دیروز کمیته برنامه ریزی آموزش وپرورش شهرستان قرچک با موضوع ساماندهی نیروی انسانی باحضور فولادوند،مدیر کل شهرستان های استان تهران، شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل، سنجری معاون پژوهش اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و نیکبخت مدیر آموزش وپرورش قرچک در محل همایشهای ثقلین اداره قرچک برگزارشد.

 

عبدالرضا فولادوند،مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با تاکید بر عدم دریافت وجه نقد  و کمک های مردمی غیر معقول در زمان ثبت نام از اولیای دانش آموزان ، تصریح کرد: به هیچ وجه تخلف در این زمینه پذیرفته نیست و فقط دریافت هزینه های مربوط به بیمه و کتب درسی دانش اموزان در زمان ثبت نام از وجاهت قانونی برخوردار است.

 

وی با اشاره به این که ساماندهی نیروی انسانی  بحث اصلی  پروژه مهر است ، تاکید کرد:  باید با تعامل ، همکاری سازنده و ارائه راه حل های مفید از این برهه به خوبی و شایستگی عبور کنیم.

 

فولادوند ادامه داد:ما در اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران بعنوان یار و مدد کار در کنار شما هستیم و آماده ایم با تشریک مساعی تمام موانع موجود بر سر ساماندهی نیروی انسانی و دیگر زمینه ها را حل و فصل نماییم.

 

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: با تفویض پروژه مهر به استانها و شهرستان ها روند پیشروی و کیفیت کار ها بهتر از قبل گردیده است.

به اشتراک بگذارید :