1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ ۱۰:۴۷:۴۵
کد مطلب:  669454
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران خبر داد:
درخشش هنرجویان شاخه کاردانش شهرستانهای استان تهران در دوازدهمین دوره جشنواره مهارت های هنری

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از درخشش 3 هنرجوی شاخه کاردانش درمرحله نهایی دوازدهمین دوره جشنواره مهارت های هنری سراسر کشور خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  میر رضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در تشریح این خبر گفت: در این مرحله از مسابقات از شش هنرجوی برگزیده شهرستان های استان تهران در مرحله کشوری ، 3 هنرجو در رشته های سراجی(چرم)،معرق(هنرمشبک کاری)و چاپ باتیک موفق به کسب رتبه دوم کشور شدند .

 

شفیع پور ، با تاکید بر اینکه هدف اصلی برگزاری این مسابقات شناسایی و پرورش  استعدادهای هنرجویان توانمند ،خلاق و کارآفرین است که در این شرایط زمانی خاص می توانند گام موثری جهت اشتغال، درآمدزایی و تولید کالای ایرانی باشند. ،تصریح کرد:  برنامه ریزی  در جهت پیشرفت و بالابردن سطح توانمندی هنرجویان با توجه به ظرفیت های موجود باید جزء اولویت های اصلی آموزش و پرورش باشد که کسب رتبه هایی از این دست نشانگر این است که کارهای مناسبی در این زمینه انجام شده است.

 

شایان ذکر است مرحله نهایی ، دوازدهمین دوره جشنواره مهارت های هنری کشور به میزبانی استان مرکزی در شهر اراک و همزمان با ولادت حضرت معصومه (ص) برگزار شد.

 

به اشتراک بگذارید :