23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ ۰۹:۲۲:۰۹
کد مطلب:  669332
پس از حرکت فرهنگی و قابل توجه دانش آموزان اعزامی خراسان رضوی به مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور در تبریز انجام شد :
تقدیر معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از دانش آموزان خراسان رضوی

دانش آموزان ورزشکار استان خراسان رضوی در مسابقات کشوری که به میزبانی تبریز برگزار شد ، نشان دادند علاوه بر ورزش به مقوله های مهم اجتماعی و فرهنگی هم بی توجه نیستند و با انجام یک حرکت پسندیده تحسین حاضرین در مسابقات و مسئولان وزارت آموزش و پرورش را هم برانگیختند.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی به نقل از معاونت تربیت بدنی و سلامت، مراسم افتتاحیه رقابت‌های ورزشی قهرمانی دانش‌آموزان کشور به میزبانی شهر تبریز که با پخش‌زنده از سه شبکه سهند، امید و ورزش همراه بود، در پایان با صحنه‌های فرهنگی جالب توجهی از سوی برخی تیم‌های شرکت‌کننده همراه شد.

با اتمام مراسم افتتاحیه، کاروان ورزشکاران دانش‌آموز استان خراسان رضوی در اقدامی تحسین برانگیز با دریافت کیسه‌های زباله، اقدام به جمع کردن زباله‌های به جا مانده از سایر تیم‌ها کرده و تمامی سکوهای ورزشگاه پورشریفی تبریز را همچون قبل از برگزاری افتتاحیه تمیز و مرتب کردند.

این اقدام که از دید دکترحمیدی معاون وزیر آموزش و پرورش نیز دور نماند، با حضور صبوری مشاور معاونت تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در جمع این دانش‌آموزان خراسانی همراه شد.

وی ضمن ابلاغ تقدیر و تشکر معاون وزیر از کاروان استان خراسان‌رضوی، با تمجید از این اقدام فرهنگی تاکید کرد که اشاعه چنین اقدامات ارزشمندی در میان دانش‌آموزان قطعا گرانمایه و شایسته تقدیر خواهد بود.

 

به اشتراک بگذارید :