23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ ۰۰:۳۱:۰۴
کد مطلب:  668547
با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش برگزار شد:
آیین تجلیل از "رضا سخندان"،کمک داور بین المللی فوتبال و معلم آموزش و پرورش منطقه تبادکان

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در آیین تجلیل از "رضا سخندان"گفت:سطح داوری ایران با اهتمام اعضای تیم داوری در رقابت های جام جهانی به صورت قابل ملاحظه ای افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی دکتر مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در آیین تجلیل از "رضا سخندان "کمک داور بین المللی حاضر در رقابت های اخیر جام جهانی اظهار کرد:گرچه حضور داوران ایرانی در این رقابت ها سابقه دار است امابرای اولین بار تیم داوری ایران با عملکردی شایسته موفق به قضاوت در رقابت های حساس جام جهانی شد و حضور آقای سخندان به عنوان یک دبیر تربیت بدنی در این تیم مایه مباهات آموزش و پرورش است.

وی ادامه داد:گرچه این حضور شاخص و برجسته بود اما امروز 13 هزار هیات ورزشی در سراسر کشور توسط معلمین اداره می شوند و 33 هزار دبیر تربیت بدنی تمام تلاش خود را در حوزه شناسایی استعدادهای دانش آموزی به کار بسته اند.

حمیدی عملکرد تیم داوری ایران در رقابت های جام جهانی را شایسته و قابل قبول توصیف کرد و افزود:سطح داوری ایران با اهتمام اعضای تیم داوری در رقابت های جام جهانی به صورت قابل ملاحظه ای افزایش یافت و لذا سازمان های متولی ورزش موظف اند این حضور را به عنوان یک فرصت تلقی و در این حوزه سرمایه گذاری کنند.

به اشتراک بگذارید :