22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ ۰۸:۵۶:۱۸
کد مطلب:  667415
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی تشریح کرد:
دستورالعمل نقل و انتقالات فرهنگیان شهر تهران ابلاغ شد

محسن بهارلومعاون توسعه مدیریت و پشتیبانی نحوه ثبت نام متقاضیان نقل و انتقالات فرهنگیان شهر تهران را تشریح کرد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ، محسن بهارلومعاون توسعه مدیریت و پشتیبانی نحوه ثبت نام متقاضیان نقل و انتقالات فرهنگیان شهر تهران را تشریح کرد .

بر اساس این گزارش بهارلو گفت : نقل و انتقالات به دو صورت برون استانی و درون استانی و با ثبت تقاضا در سامانه اینترنتی اعلام شده و به صورت غیرحضوری و با رعایت ضوابط و مقررات مربوطه صورت می پذیرد که فرآیند  انتقال درون استانی از تاریخ 30 تیرماه آغاز و با اعلام نتایج آن در تاریخ 17 شهریور ماه سال جاری به پایان خواهد رسید.

بهارلو ضمن بیان این مطلب که بخشنامه نقل و انتقال در بین مناطق 19 گانه شهر تهران به مناطق ارسال شده و به صورت رایانه ای انجام خواهد شد ،تاکید کرد : متقاضیان لازم است کد فعال سازی را از مدیر واحد آموزشی خود دریافت نمایند و نسبت به ثبت اطلاعات و تکمیل فرم امتیازبندی خود در سامانه اعلام شده (www.tehranedu.ir )  اقدام و سپس مدارک لازم را جهت بررسی به امور اداری منطقه مبدأ ارائه نمایند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی شهر تهران عنوان نمود که فرهنگیان در انتقال بین مناطق توجه به نکات زیر را لحاظ فرمایند:

1- دارا بودن حداقل پنج سال سابقه از زمان استخدام رسمی و پیمانی تا پایان شهریور ماه 97 (مدت سوابق خدمت به صورت حق‌التدریس، نهضت سوادآموزی، قراردادی ، اشتغال در سایر دستگاه‌ها، تحصیل فارغ‌التحصیلان مراکز تربیت معلم،‌تربیت دبیر، خدمت نظام وظیفه و پیش دبستانی و .. جزو سابقه خدمت موضوع بند فوق‌الذکر محسوب نخواهد شد.)

2- اخذ و ارائه ابلاغ رایانه ای برای سال تحصیلی جدید در امور اداری منطقه مبدا

3- متقاضیان می بایست با توجه به رشته ، مدرک تحصیلی و رشته شغلی منظور شده در حکم کارگزینی ، تقاضای خود را ارائه نمایند.

4- همکارانی که در سال گذشته با انتقال آنها موافقت شده و پس از اعلام نتایج انصراف داده اند مجاز به ثبت درخواست در انتقالات سال جاری نمی باشند.

5- افرادی که در مرخصی ، ماموریت و انتقال موقت ( بین منطقه ای) هستند در صورت درخواست انتقال ، با رعایت ضوابط و مقررات شیوه نامه موجود ، نسبت به تکمیل تقاضای خود اقدام نمایند.

بهارلو در پایان متذکر شد ، متقاضیان ضمن مطالعه دقیق دستورالعمل نقل و انتقالات نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

به اشتراک بگذارید :