19 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ ۰۸:۰۰:۲۸
کد مطلب:  664744
دستور جلسه ای از جنس نشاط ، شادابی و ورزش ؛
زنگ ورزش در جلسه روسا و معاونین آموزش و پرورش استان قزوین!

جلسه روسای آموزش و پرورش استان قزوین با دستور جلسه ای متفاوت از جنس نشاط و شادابی همراه شد و در یک دورهمی صمیمی به پیشنهاد معاونت تربیت بدنی و سلامت ، ساعتی از جلسه مسئولین آموزش و پرورش استان به ورزش گروهی اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استان قزوین ، عین اله صادقی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به اهمیت ورزش کارمندی و تأثیرات مثبت آن در راندمان کاری گفت: بر کسی پوشیده نیست که ورزش جزء نیازهای اساسی جسم و روح آدمی است و جامعه ی سالم و پر نشاط در گرو توسعه ورزش است و پرداختن به آن به خصوص در محیط کارمندی باعث ایجاد روحیه ای پرانرژی، پرنشاط و فعال در بین کارمندان خواهد بود.

وی ادامه داد: فواید ورزش و نشاطی که انسان پس از ورزش کردن پیدا می کند بر کسی پوشیده نیست و این مهم به خصوص برای کارمندان ادارات که ساعت ها پشت میزهای خود در حالتی ثابت می نشینند ضروری تر است .

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان قزوین اظهار داشت: ورزش می‌تواند باعث ارتقای روحیه و افزایش راندمان کاری کارکنان شود بنابراین باید باور کنیم که هزینه برای ورزش، نوعی سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود، سرمایه گذاری که با اندکی توجه نتایج مثبتی را برای سیستم در پی خواهد داشت که آثار آن را می توان در افزایش بهره وری سرمایه انسانی، راندمان کاری پرسنل، حفظ آمادگی جسمانی و روحی کارکنان ، افزایش روحیه جمعی و کار تیمی و در نهایت تکریم ارباب رجوع مشاهده کرد.

وی در ادامه بیان داشت: افزایش امید به زندگی و کیفیت زندگی در جامعه حاصل افزایش درصد توسعه ورزش همگانی در جامعه است .

لازم به توضیح ساعت ورزش روسا و معاونین آموزش و پرورش استان همزمان با برگزاری جلسه یک روزه روسا و معاونین در اردوگاه دانش آموزی شهید بابایی یانس آباد و سالن ورزشی تازه تاسیس آن برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :