16 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ ۰۸:۴۱:۱۵
کد مطلب:  664239
بازدید تیم ارزیابی ادارات کل ورزش و جوانان و آموزش و پرورش استان زنجان از عملکرد پایگاه های تابستانی منطقه سجاس رود

تیم ارزیابی ادارات کل ورزش و جوانان و آموزش و پرورش استان زنجان از عملکرد مدارس و اداره آموزش و پرورش این منطقه در حوزه های پرورشی و تربیت بدنی بازدید نمودند .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل ازسجاس رود ، تیم ارزیابی ادارات کل ورزش و جوانان و آموزش و پرورش استان زنجان از عملکرد مدارس و اداره آموزش و پرورش این منطقه در حوزه های پرورشی و تربیت بدنی بازدید نمودند .

محمد کرد رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه سجاس رود در این برنامه ضمن عرض خیر مقدم و استقبال از تیم ارزیابی ادارات کل ورزش و جوانان و آموزش و پرورش استان زنجان اظهار امیدواری کرد، با همکاری و تعامل سازنده اداره آموزش و پرورش منطقه سجاس رود با اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان و با استفاده از تجربیات و راهنمایی های عوامل اجرایی این اداره کل ، اهداف تعلیم و تربیت منطقه بیش از پیش تحقق یابد.

در این بازدید گروهی، تیم ارزیابی ادارات کل ورزش و جوانان و آموزش و پرورش استان زنجان از عملکرد  پایگاه تابستانی حضرت رقیه (س) ، ابتدایی شهید علی گنج خانلو ، کاردانش دخترانه سمیه و سالن ورزشی چمران و کانون فرهنگی و تربیتی سیدالشهداء سجاس در زمینه غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان بازدید نمودند .

به اشتراک بگذارید :