27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ ۱۲:۴۰:۵۰
کد مطلب:  663892
استقبال از دبیر تربیت بدنی و کمک داور بین المللی فوتبال پس از درخشش در جام جهانی 2018:
بازگشت " آقا معلم " به وطن

باحضور جمعی از مدیران و فرهنگیان آموزش و پرورش خراسان رضوی ، مراسم استقبال از " رضا سخندان" کمک داور بین المللی فوتبال ایران که به همراه تیم داوری کشورمان در جام جهانی فوتبال 2018 روسیه درخشش قابل توجهی داشت ، در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ، باحضور جمعی از مدیران این اداره کل و همچنین اداره آموزش و پرورش تبادکان ،دبیران تربیت بدنی استان و مدیران دستگاه های اجرایی، مراسم استقبال از " رضا سخندان" کمک داور بین المللی فوتبال ایران که به همراه تیم داوری کشورمان در جام جهانی فوتبال 2018 روسیه درخشش قابل توجهی داشت ، در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد برگزار شد.

رضا سخندان در حاشیه این مراسم با تقدیر از تمامی مردم ایران برای حمایت هایی که از تیم داوری کشورمان داشتند ، حضور در این مسابقات را افتخاری بزرگ برای کشور و مردم ایران دانست.

گفتنی ست تیم داوری کشورمان متشکل از علیرضا فغانی، محمد منصوری و رضا سخندان دیشب با استقبال مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال وارد فرودگاه امام خمینی شدند.

این تیم داوری در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه در چهار  دیدار آلمان – مکزیک، برزیل – صربستان، فرانسه – آرژانتین، انگلیس – بلژیک به میدان رفته و عملکرد خوبی از خود برجای گذاشتند.

 

 

به اشتراک بگذارید :