28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ ۱۰:۲۱:۳۰
کد مطلب:  663696
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران :
مدیران آموزش و پرورش مناطق باید کاملا آماده پاسخگویی به مردم در کلیه مراحل ثبت نام باشند

نشست روسای مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران با محوریت ساماندهی نیروی انسانی در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حال برگزاری است .

به گزارش اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاکید بر اطلاع رسانی به موقع و حضورهر چه بیشتر در بین مردم ، اظهار داشت: ارتباط مدیران با مردم باید بیشتر از قبل باشد و با حضور در میان آنان موانع موجود بر سر راهشان را هموار نمایند.

وی با اشاره به سال حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی تاکید کرد: با توجه به جمعیت هدف 40 میلیون نفری در آموزش و پرورش که دانش آموزان ، اولیا و فرهنگیان را در بر می گیرد باید فرهنگ استفاده از کالای ایرانی را ترویج داد و از این پتانسیل بزرگ استفاده کرد.

فولادوند ،مدرسه محوری و سنجش صلاحیت حرفه ای مدیران را از جمله اقدامات خوبی دانست که در این دولت به آن توجه ویژه گردیده است و افزود: با تفویض اختیارات به مناطق و مدارس می توان نتایج بهتری در این راستا به دست آورد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مساله کمبود نیروی انسانی در سال تحصیلی جدید ، یادآور شد : ساماندهی نیروی انسانی اولویت اول وزارت آموزش و پرورش در سال تحصیلی پیش روست.

این مقام مسئول با تاکید بر استفاده حداکثری از نیروی انسانی موجود،تصریح کرد: مدرسه و کلاس درس اولویت اصلی آموزش و پرورش است و تحت هیچ شرایطی کلاس درس نباید با مشکل مواجه گردد.

فولادوند در پایان با تاکید بر اینکه باید کاملا مراقب باشیم در زمان ثبت نام ، فشاری بر مردم وارد نشود ، خاطرنشان کرد: مسئول ثبت نام مدیر آموزش و پرورش منطقه است و باید با نظارت دقیق بر تمامی بخش ها و مراحل ثبت نام دانش آموزان ،کاملا  آماده  پاسخگویی به مردم باشد.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :