3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ ۰۷:۳۵:۱۸
کد مطلب:  663490
رئیس ادارۀ ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
با ایجاد اعتماد میان اولیا و آموزش و پرورش می توان آسیب های احتمالی را مدیریت کرد

نشست مدیران مدارس منطقه فشافویه با حضور صیدلو مشاور مدیر کل و رئیس اداره ارزیابی وعملکرد اداره کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل از فشافویه صبح امروز جلسه مدیران منطقه  با موضوعات، ستاد ثبت نام ، پروژه مهر ، مسائل مالی مدارس وپایگاههای اوقات فراغت  برگزار شد.

صیدلو رئیس اداره ارزیابی وعملکرد اداره کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران گفت: با ایجاد اعتماد میان اولیا  وآموزش وپرورش شرایط نامساعد  مالی اخیر را می توان با کمترین آسیب  مدیریت کرد و پشت سرگذاشت.

وی با اشاره به اینکه آموزش وپررورش مدیون تلاشهای مدیرانی  است که گوش شنوا  برای مشکلات دانش آموزان واولیا دارند، تاکید کرد: اداره راسخ وپشتکار این مدیران موانع و مشکلات را از سر راه آموزش و پرورش کشور بر می دارند.

رئیس ادارۀ ارزیابی عملکرد اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان خاطر نشان کرد: مدیران وعوامل آموزش وپرورش می توانند با عملکرد خوب ومثبت خود ذهنیت افراد نسبت به آموزش وپرورش را سازمان داده و از بوجود آمدن شائبه ها جلوگیری نمایند  .

 

 

گفتنی است در حاشیه  این جلسه؛ پس از اعلام نکات ضروری توسط معاونین اداره ، سه نفر از مدیران منطقه به نمایندگی از کلیه مدیران ،گزارش عملکرد، موانع ، مشکلات  وبرنامه خود را اعلام کردند .

به اشتراک بگذارید :