22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ ۰۲:۵۹:۰۹
کد مطلب:  662890
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
آمادگی اعزام هفت هنرجوی برگزیده فنی و حرفه ای شهرستان های استان تهران ، به مرحله کشوری

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ازآمادگی جهت اعزام هفت هنرجوی برگزیده فنی و حرفه ای شهرستان های استان تهران ، به مرحله کشوری نوزدهمبن دوره جشنواره هنرهای تجسمی کشور خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران گفت: طبق اعلام دبیرخانه کشوری این دوره از جشنواره ،هفت هنرجو از رشته و گرایش های مختلف زمینه هنر شاخه فنی و حرفه ای  به مرحله کشوری راه یافتند.

وی افزود : هنرجویان شهرستان های استان تهران موفق شدند در رشته های چاپ دستی از  اسلامشهر ،  طراحی ذغال از پاکدشت ، فتوگرافیک از ناحیه یک و دو شهر ری،  فتوگرافیک از ناحیه 2 شهر ری،   پیکتو گرام  از ناحیه 1 شهر ری و نقشه کشی معماری از شهریار در این دوره از مسابقات شرکت کنند.

شفیع پور ،با اشاره به مشارکت و حضور موفق هنرجویان دختردر این مسابقات تصریح کرد:  کسب رتبه های برتر این مسابقات توسط هنرجویان دختر شهرستان های استان تهران نشانگر این است که دختران هنرجو در جایگاه مناسبی در زمینه  استعداد و توانمندی هنری  قرار دارند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه برکزاری این جشنواره ها توجه بیشتر به  استعداد ، توانایی و خلاقیت هنرجویان و انگیزه بیشتر آنها را در بر خواهد داشت ، خاطرنشان کرد:  فرهنگ سازی در خصوص گرایش بیشتر  خانواده ها و  دانش آموزان جهت ادامه تحصیل در این رشته ها از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات است.

گفتنی است، نوزدهمین  دوره جشنواره هنرهای تجسمی شاخه فنی و حرفه ای ،  به میزبانی استان چهار محال و بختیاری از  هشتم  تا دهم مرداد ماه سال جاری در شهرکرد برگزار خواهد شد.

 

به اشتراک بگذارید :