22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ ۰۲:۵۵:۰۶
کد مطلب:  662883
قائم مقام وزیر در کمیته های راهبردی و اجرایی المپیاد جهانی زیست شناسی۲۰۱۸؛
علم تنها ابزاری است که توان تغییر به انسان می دهد

قائم مقام وزیر در کمیته های راهبردی و اجرایی در آیین افتتاحیه بیست ونهمین المپیاد جهانی زیست شناسی عنوان کرد:علم تنها ابزاری است که توان تغییر به انسان می دهد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و  روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ،فاطمه مهاجرابی ضمن خیرمقدم به دانش آموزان، همراهان و شرکت کنندگان اظهار داشت: باعث افتخاراست که ایران میزبان بیست و نهمین المپیاد جهانی زیست شناسی است و این رویدادعلمی باردیگر نشان می دهد که ایران وایرانی برای صلح قدم و قلم می زند.

 

وی افزود: علم تنها ابزاری است که توان تغییر به انسان می دهدو این علم از راه تحصیل بدست می آید و رویداد علمی المپیادها به گفتگو ،تضارب اندیشه ها و ساختن عالمی سرشار از صلح و دوستی کمک می کند.

 

قائم وزیر در کمیته های راهبردی خاطرنشان کرد: دانش آموزان ایران در طی سال های گذشته با شرکت درالمپیادهای مختلف،بیش از ۶۸۰مدال کسب کرده اند و آنها می توانند با علم وعمل خود ایرانی آبادتر آزادتر وشادتر خواهندساخت.

 

مهاجرانی درادامه از تلاش کمیته های علمی وحفاظت و مراکز روابط عمومی،فناوری و حراست و دانشگاه تربیت مدرس و شهیدبهشتی  که در عرصه های مختلف برگزاری المپیاد همکاری نمودند، قدردانی کرد

به اشتراک بگذارید :