16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ ۱۰:۱۴:۵۶
کد مطلب:  662757
رییس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی در گردهمایی مشترک معاونان وزیر، مدیران کل و معاونین پژوهش و برنامه ریزی استان ها؛
کانون اصلی خدمات آموزش و پرورش ،معلم ،کلاس درس ومدرسه است

رییس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی در گردهمایی مشترک معاونان وزیر، مدیران کل و معاونین پژوهش و برنامه ریزی استان ها گفت: کانون اصلی خدمات آموزش و پرورش ،معلم ،کلاس درس ومدرسه است.

به گزارش اداره  اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ،اسفندیار چهاربند در گردهمایی مشترک معاونان وزیر،مدیران کل و معاونین پژوهش و برنامه ریزی استان ها، با اشاره به دستورالعمل ساماند هی نیروی انسانی اظهار داشت: ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش از اهمیت ،حساسیت وجایگاه بالایی برخورداراست و آموزش و پرورش تنها دستگاهی است که ماموریت سازمانی اش بیشتر از آن که به فضا و تجهیزات وابستگی داشته باشد به کمیت و کیفیت نیروی انسانی بستگی دارد واگر عامل انسانی از آموزش و پرورش حذف شود نقص غیرقابل جبرانی را به دنبال خواهد داشت.

وی افزود: بخشی نگری، اولویت شناسی و تفویض اختیار از مهم ترین  ابعاد و مولفه های دستورالعمل ساماندهی نیروی انسانی  سال تحصیلی ٩٧-٩٨ است .

رییس مرکز برنامه ریزی نیروی انسانی ضمن اهمیت اجتماعی مدرسه و نقش آن در جامعه گفت: اجتماع  و خانواده ها ،آموزش و پرورش را با کلاس درس، دانش آموز و معلم قضاوت می کنند ومهرماه با ساماندهی مناسب نیروی انسانی می توانیم پاسخگوی مطالبات والدین و جامعه در خصوص شروع کلاس های درس با حضور معلمان باشیم.

چهاربند تصریح کرد:کانون اصلی خدمات آموزش و پرورش که معلم،کلاس درس ومدرسه است باید حمایت و صیانت و تقویت شود و ضروری است که ضمن استمرارخدمات آموزشی و پرورشی مدرسه از ایجاد هزینه اجتماعی و استفاده نامناسب از منابع مدرسه که برخدمات مدرسه تاثیر می گذارد، پرهیز شود.

شایان ذکراست اسفندیار چهاربند در این نشست به تبیین دستورالعمل ساماندهی نیروی انسانی سال تحصیلی٩٧-٩٨پرداخت.

به اشتراک بگذارید :