27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵ ۱۳:۲۱:۴۷
کد مطلب:  ey28fiae
مدیر آموزش و پرورش کهریزک:
معلمان باید برای دستیابی به نو شدن مدارس دانش تخصصی و مهارتهای حرفه ای خود را بالا ببرند

مدیر آموزش و پرورش منطقۀ کهریزک از برگزاری آئین تقدیر از برگزیدگان طرح ها و برنامه های ابتدایی و گروه های آموزشی آموزش و پرورش این منطقه خبر داد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، آئین تقدیر از منتخبین طرح های ابتدائی و گروههای آموزشی با حضور احسانی، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، افضلی نیا، مدیر آموزش و پرورش کهریزک و برگزیدگان طرح ها و برنامه های آموزشی کهریزک در سالن شهدای فرهنگی منطقه برگزار شد.
افضلی نیا، مدیر آموزش و پرورش کهریزک، در این آئین، ضمن سپاس از همکاران و تاکید براجرای دقیق طرح هاگفت: تمامی طرح ها و برنامه ها در جهت غنی کردن آموزش و کمک به رشد کیفی آموزش ابتدایی طراحی و اجرا می شود و با این نگاه به اجرای طرح ها پرداخته می شود.به عنوان نمونه درطرح جابر سعی شده سنگ بنای پژوهش دانش آموز گذاشته شود.
 وی در ادامه نیز از مدرسه به عنوان یک نهاد فعال و پویا یاد کرد که هر لحظه نیاز به نو شدن دارد و ادامه داد: معلمان باید برای دستیابی به این مهم دانش تخصصی و مهارتهای حرفه ای خود را بالا ببرند.
در پایان نیز از 132 نفر  از منتخبین با اهدا لوح یادبود و هدیه تقدیر شد.
در این آئین معاون آموزش  ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، رئیس اداره دوره دوم ابتدائی، رئیس دوره اول ابتدائی، کارشناس مسئول دوره اول ابتدائی و رئیس منطقه نیز حضور داشتند.
گفتنی است برنامه هایی متنوع از قبیل سرود ، مسابقه و ... از قسمت های اجرایی آئین بود.
 
به اشتراک بگذارید :