25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ ۰۸:۴۲:۲۵
کد مطلب:  662370
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
کم کردن تنوع مدارس دولتی در دستور کار آموزش و پرورش است

نشست تخصصی کمیته برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عصر دیروز در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت : امروزه از جمله نگاهها وسیاست های دولت در کم کردن تنوع در مدارس دولتی و تقویت مشارکت مردم در مدارس غیر دولتی است .

وی با اشاره به اینکه در تغییر مدارس نمونه دولتی به هیات امنایی طبق مصوبه وزارتی اقدام گردد ، تاکید کرد: باید توجه ویژه به اجرای ضوابط برای ثبت نام ها صورت گیرد و تلاش گردد به هیچ وجه به مردم فشار و استرسی وارد نگردد.

فولادوند با تاکید بر نظارت مستمر توسط اداره ارزیابی و عملکرد اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در زمان ثبت نام دانش آموزان ، تصریح کرد: دریافت شهریه  و ثبت نام غیر معقول در مدارس به شدت برخورد می شود.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات ساماندهی نیروی انسانی ، یادآور شد : در رفع مشکلات همکاران محترم فرهنگی و جلب رضایت آنان توجه بسیار ویژه باید صورت گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، تفویض اختیارات به روسای مناطق آموزش و پرورش را یکی از عوامل موثر در ساماندهی درست نیروی انسانی دانست و خاطرنشان کرد: نباید به جای اختیارات ، مشکلات را به سوی مناطق آموزش و پرورش سرازیر کرد.

 

به اشتراک بگذارید :